• Kategorie
  • Szukaj
  • Papier biurowy

Papier biurowy – Wrocław

Z pewnością możesz sobie wyobrazić, jak ważny jest papier biurowy lub innego typu arkusze w codziennym funkcjonowaniu firmy i przechowywaniu domowych papierów. Pomimo tego, że coraz częściej odchodzimy od takiej formy na rzecz elektronicznych dokumentów, to jednak musimy liczyć się z tym, że papier zostanie w użytku na najbliższe lata, a nie wszystkie dane da się przechowywać na wirtualnych dyskach. A jeśli już korzystamy z papieru biurowego — warto postawić na produkt wysokiej jakości.

 

Papier biurowy - Wrocław

Papier biurowy - zastosowanie

Aby móc korzystać z papierowej formy przechowywania lub składowania należy się liczyć z wymaganą obecnością dobrej drukarki, czy też kserokopiarki. Dzięki temu możesz mieć pewność, że w dowolnym momencie wydrukujesz potrzebną umowę lub wykonasz ksero planu dla współpracowników — wystarczy kilka prostych ruchów i gotowe. Nawet najbardziej innowacyjne firmy lub korporacje ciągle korzystają z papieru biurowego jako formy przekazu i archiwizacji ważnych informacji.

 

 

 

Papier biurowy - Wrocław 1Charakterystyka produktów z hurtowni papierniczej

Nasza hurtownia papiernicza we Wrocławiu ma ogromny asortyment dowolnych rodzajów papieru. Do Twojej dyspozycji są tradycyjne ryzy, papier komputerowy, papier specjalistyczne, a także papier kredowy. Dodatkowo większość z nich dostępna jest w różnych wariantach kolorystycznych — od jaskrawych i wyraźnych barw, aż do pastelowej i spokojnej palety. Do specjalnych zamówień proponujemy papier ozdobny, zwany inaczej także wizytówkowym w atrakcyjnych wzorach np. kwiatowym.

Sklep z papierem biurowym stawia na rekomendowanych producentów, którzy gwarantują towar wysokiej klasy. Z tego względu w zakresie artykułów papierniczych takich jakpapier biurowy, papier ksero, ryzy, notesy, karteczki samoprzylepne, kalendarze i zeszyty współpracujemy z wieloma firmami. Jest to między innymi Donau, Captain, International Paper, Maestro, Interdruk, Protos, Navigator, Bantex, Stick’n, Okoffice, Post-It, a także Q-Connect.