• O nas

Kim jesteśmy?

Z naszych obcerwacji wynika, że ponad 40 procent czsu pracy w biurze office managerowie, office aniołowie i wszystkie inne osoby zajmujące sięorganizacją pracy w biurze tracą na rzeczy, które z powodzeniem mogliby zlecić innym.

Firma zatrudnia sprzątaczki?
logo_dokumenty_transp.png Trzeba je nadzorować, sprawdzać jakośc pracy, zaopatrzyć w środki czystości, środkiochrony, sprzęt. No i co zrobić z brudnymi szmatkami i mopami? A gdzie wyrzucić stary komputer albo zużyte meble? No i kto upierze zadeptane wykładziny i poplamione fotele?
Szkoda czasu.
Dlatego przed laty ruszyliśmy z serwisem sprzątającym dedykowanym biurom!

Firma kupuje środki higieniczne?
Wiadomo, papieru toaletowego, ręczników papierowych, mydła czy worków na śmieci zabraknąć nie może, ale ciągłą kontrola stanów magazynowych i upychanie tego na pułkach to żmudne zajęcie.
Dlatego nasi klienci o to się nie martwią. Papier zawsze jest, zapas także.

Kwiaty w biurze to nie tylko moda, ale kto się nimi opiekuje?
Dają dużo tlenu i pięknie wyglądają. Pod warunkiem, że zostały odpowiednio dobrane, są podlewane, nawożone, przycinane, zraszane i przesadzane. Kolejne godziny uciekają.
Dlatego zajęliśmy się roślinami w biurze. Kupujemy, przywozimy, pielęgnujemy, rozmawiamy z nimi a Wy cieszycie się ich widokiem.

Skoro jedziemy już do Was posprzątać, wieziemy ze sobą kwiaty, ręczniki papierowe i mydło.
To weźmiemy przy okazji także papier do drukarki, markery, mleko do kawy, taśmę klejącą, koperty, karteczki samoprzylepne, blok do flipcharta, niszczarkę, monitor, segregatory.... co jeszcze?
Naszym stałym klientom na terenie Wrocławia nie tylko wszystko przywozimy, ale także ułożymy w szafkach.
Naszym pozostałym klientom na terenie kraju wszystko pięknie zapakujemy i wyślemy kurierem.

Mało tego. Potrzebujecie czegoś, czego akurat nie ma pośród 25 tysięcy produktów w naszym sklepie? Zadzwoń albo napisz, załatwimy, dostarczymy :-)

Tak powstał Annis.pl nasza hurtownia dla biur.

annis-logo-4-0.png